Wprowadzenie; Cel portalu.

Cel portalu.
Informacja jak zostać członkiem klubu oraz otrzymać książkę o teorii "Ruchu wszechświata"
Awatar użytkownika
Autor
Autor

Wprowadzenie; Cel portalu.

Post autor: Autor » 27 paź 2017, 21:43

Dzień dobry,

Przez pewien okres czasu pracowałem nad teorią astronomiczną, która opisywałaby nasz niezbadany wszechświat oraz byłaby w stanie udzielić wyjaśnień wszystkim tym, którzy patrząc w niebo pełne gwiazd pragną odpowiedzi.
Książka "Ruch wszechświata" dzięki logicznym analizom, za pomocą najnowszych metod analitycznych i dedukcyjnie wysuwanych wniosków, bazujących na znanych odkryciach astronomicznych oraz obserwacjach fizycznych, przedstawia teorię wszechświata jako mechanizm w pełni opisany.
Powstały prawa aspirujące do nowych podstawowych praw astronomii.
To jedyna teoria wszechświata, która wobec aktualnych niepasujących do schematów odkryć jest prawdopodobna - jest naturalna i posuwa naprzód pojmowanie wszechświata.
Pytania na które odpowiada to: Jak wyglądał początek wszechświata? Czy wszechświat ma środek oraz granice? Jak działa czas i jak powstał?
Wyjaśnia proces zagadkowego rozszerzania się wszechświata, ciemny przepływ oraz ciemną materię w sposób rewolucyjny. Co najważniejsze rozwija teorię względności Einsteina, która stoi w miejscu od kilku pokoleń.
W mojej teorii wszechświat nie jest już bezładny i skomplikowany tylko uporządkowany i opisany w sposób kartograficzny. Uniwersytet Wrocławski w oficjalnej pisemnej opinii odesłał mnie do krakowskich instytutów oznajmiając, iż jak instytut nie są jeszcze gotowi, aby móc ją ocenić. Upoważniony przez dyrekcję krakowskiego Uniwersytetu Jagiellońskiego dr hab. orzekł, że praca "zawiera niewątpliwie wiele rewolucyjnych i kontrowersyjnych jednocześnie hipotez dotyczących początków wszechświata i jego ewolucji" i "powinien się nad nią pochylić sztab specjalistów z wielu dziedzin".

Uważam że książka jest najważniejszą pracą astronomiczno-fizyczną od czasów Kopernika lub Einsteina, gdyż zmienia pojmowanie wszechświata. Poprzez wprowadzenie nowych fundamentalnych praw, czyni jego mechanizmy zrozumiałe oraz wytłumaczalne.

Jeżeli pragniesz poznać nowo stworzoną teorię astronomiczną zapraszam do przeczytania mojej książki w formie elektronicznej w temacie forum p.t "E-book "Ruch wszechświata"":
https://ruchwszechswiata.pl/viewtopic.p ... t=3&p=3#p3

Jestem otwarty na merytoryczną krytykę teorii oraz wspólne opracowywanie nowych wniosków astronomicznych.
Dlatego zapraszam na dyskusję w drugim dziale forum "Teoria ruchu wszechświata" oraz trzecim otwartym dziale "Burza mózgów".

Jeżeli zdecydujesz się na współpracę w uruchamianym przeze mnie projekcie, zapraszam do tematu forum p.t "Członkostwo w klubie; Papierowa wersja ksiązki":
https://ruchwszechswiata.pl/viewtopic.php?f=1&t=15

Członkostwo w klubie to pełny dostęp do forum oraz możliwość uczestniczenia na organizowanych spotkaniach członków klubu.
Aktywni członkowie klubu po pewnym czasie mogą zostać wyróżnieni najwyższym możliwym statusem na portalu - Naukowiec uzyskując dostęp do czwartego działu forum "Projekt".
Ich wkład w projekcie oraz rozwoju nowej teorii astronomicznej może zostać odnotowany poprzez nadanie im praw Współautorskich w nowo wydanej pracy.

Celem portalu jest rozwój nowej teorii funkcjonowania wszechświata.

Życzę wspólnych sukcesów
Autor
Awatar użytkownika
Autor
Autor

Re: Wprowadzenie; Cel portalu.

Post autor: Autor » 01 kwie 2018, 19:20

.
ODPOWIEDZ